Piteltruck® – naše mobilní kavárna

Kavy-pitel-truck-logo-150px

 

V roce 2018 jsme náš tým rozšířili o dodávkový mobilní foodtruck PitelTruck. Mobilní stánkovou kavárnu a prodejnu námi pražené kávy značky Kávy pitel®.

A pyšníme se jedním prvenstvím, protože dle našich informací jde v našich zemích o jediný historický vůz Renault Estafette (rok výroby 1972), který se v České republice v této úpravě vyskytuje. Původní jeho využití bylo u francouzské pošty a z čehož vyplynula i naše netradiční nástavba. Po velkém úsilí se nám pro Vás podařilo dospět ke zdárnému konci a tak možná brzy potkáte foodtruckem PitelTruck, s výbornou kávou, přímo ve Vašem okolí.

Najdete nás také na Facebooku pod Piteltruck Estafooďa, kde jsou informace o akcích, na které jedeme i o všem ostatním.    

piteltruck-mobilni-kavarna-kava-prazena-kavy-pitel 

V současné chvíli si nás již můžete objednávat na své akce. Jsme specialisté na přípravu kávy, ale na akcích také vaříme horkou čokoládu, horkou švestku nebo třešeň s čokoládou. V létě připravujeme ledové frappé, limonády, kávu na ledu apod.. Ke kávě u nás dostanete kávové sušenky, muffiny apod.

Kontakt pro objednání Piteltrucku:

telefon 605 354 864
nebo email:
piteltruck@kavypitel.cz

Kavy-pitel-truck-logo-150px

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení