Kávu odesíláme čerstvě praženou. Všechno zboží MÁME SKLADEM v ČR. Doručujeme již do 2 dnů.

Piteltruck® – naše mobilní kavárna

Kavy-pitel-truck-logo-150px

 

V roce 2018 jsme náš tým rozšířili o dodávkový mobilní foodtruck PitelTruck. Mobilní stánkovou kavárnu a prodejnu námi pražené kávy značky Kávy pitel®.

A pyšníme se jedním prvenstvím, protože dle našich informací jde v našich zemích o jediný historický vůz Renault Estafette (rok výroby 1972), který se v České republice v této úpravě vyskytuje. Původní jeho využití bylo u francouzské pošty a z čehož vyplynula i naše netradiční nástavba. Po velkém úsilí se nám pro Vás podařilo dospět ke zdárnému konci a tak možná brzy potkáte foodtruckem PitelTruck, s výbornou kávou, přímo ve Vašem okolí.

Najdete nás také na Facebooku pod Piteltruck Estafooďa, kde jsou informace o akcích, na které jedeme i o všem ostatním.    

piteltruck-mobilni-kavarna-kava-prazena-kavy-pitel 

V letošním roce jsme naši flotilu Piteltrucků rozšířili o poněkud modernější a také větší model. Náš nový Bóďa (Peugeot Boxer) je kapacitně vybaven na velké několikadenní akce.

        

V současné chvíli si tedy můžete objednávat na své akce oba Piteltrucky - Fůďu i Bóďu :).

Na akcích přípravujeme kávu na rozličné způsoby, k tomu vaříme i horkou čokoládu, horký jablečný mošt (možno i s rumovou nádivkou). V létě připravujeme ledové frappé, ledové latté, kávu na ledu, espresso s tonikem (a možno i s ginem) apod.. Ke kávě u nás dostanete kávové sušenky, muffiny, originální hořické trubičky s kávovou náplní (Imperatorky), vanilkové sušenky, linecká kolečka apod. A samozřejmě si můžete i zakoupit naši čerstvě praženou kávu.

Kontakt pro objednání Piteltrucku:

telefon 605 354 864
nebo email:
piteltruck@kavypitel.cz

Kavy-pitel-truck-logo-150px