OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 778 071 678 | kavypitel@kavypitel.cz
0 Kč

Toulavá kamera

Když nám jednou na jaře zazvonil telefon a ozvalo se „Dobrý den, Toulavá kamera“, měli jsme opravdu pocit, že je to vtip – nebyl. Tvůrci Toulavé kamery nás oslovili v rámci roku Rodinného podnikání v cyklu Za rodinným stříbrem a natáčení proběhlo o prázdninách. Dost jsme se u toho zapotili a nebylo to jen tím, že teploměr ukazoval přes 30 stupňů.  Pro nás to byla první zkušenost tohoto druhu a asi to s námi nebylo jednoduché. Naštěstí nám moc pomohla Iveta a celý organizační tým, jsou opravdu velcí profesionálové. Takže nakonec bylo celé natáčení příjemný zážitek (i když to tak na některých fotkách opravdu nevypadá), za což jim patří naše velké poděkování.

Jsme moc rádi, že jsme se zúčastnili nejen natáčení, ale i kulatých stolů o rodinném podnikání, kde jsme se seznámili s ostatními účastníky a jejich zkušenostmi s vedením rodinné firmy. Moc nás těší i Ocenění, které jsme převzali na výstavě Země živitelka, kterého si velmi ceníme.Více fotografií naleznete ve fotogalerii. A zde je odkaz na stránky Toulavé kamery - Za rodinným stříbrem s naším medailonkem.

 Rodinný podnik certifikát

E-shop Kávy pitel®