OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 778 071 678 | kavypitel@kavypitel.cz
0 Kč

Kavárna U Michaela a Obchůdek na Tvrzi

Kavárna U Michaela s obchůdekem na Tvrzi Přítoky u Kutné Hory vás přívíta v budově naší rodinné pražírny Kavy pitel

kavárna na Tvrzi

Kavárna u Michaela

Během celého roku si můžete na Tvrzi Přítoky v naší kavárně U Michaela vybrat z pestré nabídky káv z celého světa, které pražíme v pražírně Kávy pitel. V úžasném prostředí renesanční tvrze si pochutnáte nejen na espressu, ale připravíme Vám i kávu ve french pressu, dripperu apod. K naší vynikající kávě si můžete dát dorty, čokoládové bonbony, v létě ledovou kávu. Zároveň se seznámíte s architekturou a historií naší tvrze.

Občerstvení na venkovní zahrádce.

Venkovní posezení

Krásné letní počasí si vychutnáte při posezení na nádvoří, kde je v odpoledních hodinách příjemný stín. Zároveň máte výhled směrem k návsi a když budete mít štěstí uvidíte jít okolo místního poníka a oslíka. Ke zvukové kulise ze všech sil přispívá páv od souseda a v podvečerních hodinách lze někdy vidět i místního Přítockého puštíka, jak letí směrem k topolové aleji nad Přítoky.

P5101648.jpg

Obchůdek na Tvrzi

Kromě našeho e-shopu kavypitel.cz nás naleznete v kamenném obchůdku malebného prostředí na renezanční Tvrzi Přítoky u Kutné Hory. Podáváme naleznete sezóní a tradiční ECO výrobky a kvalitní řecké BIO oleje. Čerstvé cukrářské dobroty, dorty. Originální pochutiny jako kávové sušenky naší vlastní výroby kvaitní belgickou čokoládu či české pralinky. Současně i vynikající značkové čaje nejen ze Srí Lanky. A české speciální kávové likéry. 

wifilogozdarmavlastni.png

Pravidelná OTevírací doba kavárny a obchůdku

Úterý - Neděle – 13:00 - 18:00 hod.
Pondělí máme zavřeno

 Nabídka nápojů kavárny u michaela zde: 

E-shop Kávy pitel®