Akce
Kód: 243 | Značka: Kávy pitel

50g Imperator Kávy pitel

2 hodnocení
48 Kč
Skladem

Vzorkové balení 50g originální směsi pěti druhů káv (100% Arabica). Směsi kávy pochází z horských oblastí Hondurasu, Salvadoru, Panamy, Peru a Keni.

Kategorie: Vzorková balení 50g
Hmotnost: 0.06 kg

Vzorkové balení 50 g kávy Imperator naší značky Kávy pitel.

Jedná se o originální směs pěti druhů káv (100% Arabica).
Tato káva pochází z horských oblastí Hondurasu, Salvadoru, Panamy, Peru a Keni.

Každý druh pražen zvlášť. Věříme, že každý šálek Vás naplní úžasem a stane se neopakovatelným zážitkem pro svou jedinečnost a originalitu. 

Stupeň pražení: Full City

Vhodná na espresso, french press, mokka press, dripper. 

Balení značky Kávy pitel:
I naše vzorkové balení značky Kávy pitel 50 g je baleno velmi pečlivě. Naši kávu balíme do vysoce kvalitních sáčků. Protože se po pražení kávových bobů uvolňuje plyn, který by mohl zcela naplnit obal a ten by následně mohl při manipulaci a skladování prasknout, nechává se káva nějaký čas odpočinout a poté je zabalena do flexibilního sáčku na kávu s odplyňovacím jednosměrným nylonovým ventilem, takže přebytečný uvolněný plyn odejde přes ventil pryč a káva si zachová své aroma.

Omezené možnosti objednání kávy vzorkových balení 50 g naší značky Kávy pitel – vzorkové balení je možné zakoupit výhodně pouze jednou, za účelem ochutnání a vyzkoušení tohoto vzorku. Vyhrazujeme si odmítnout veškeré další opakované objednávky. Děkujeme a věříme, že V8m bude naše originální káva značky Kávy pitel chutnat.